O NAS

Kim jesteśmy?

Grupa Sky Team Poland została założona 5 kwietnia 2015 roku. Zajmujemy się amatorskim tłumaczeniem seriali, głównie młodzieżowych. Obecnie nasza grupa liczy 9 członków. Jeśli interesują Was nasze sylwetki – niżej znajdziecie kilka słów od każdego z nas.


SKAJTIMY


KARMY

Wierny kibic reprezentacji kraju w piłce ręcznej i siatkówce. Oprócz tłumaczonych seriali ogląda m.in. The Flash, The Walking Dead, Gra o tron, Designated Survivor. W przyszłości planuje powiększyć rodzinę o trzy dorodne koty.


NIEBIESKAA

Od zawsze pozostaje zagadką…


YURIKO

Od zawsze wielka fanka Linkin Park, horrorów i teorii o UFO Języka angielskiego nauczyła się sama, a obecnie studiuje przekład literatury angielskiej, gdyż w niedalekiej przyszłości chce zostać zawodowym tłumaczem. Jej ulubioną pisarką jest Natsuo Kirino. Swoją starość planuje spędzić w angielskim miasteczku Gillingham.


EVER

Jej historia z serialami rozpoczęła się na przestrzeni lat 2009/2010 i trwa po dziś dzień. Na pytanie o ulubiony serial nigdy nie jest w stanie podać konkretnej odpowiedzi, ponieważ ogląda ich zbyt wiele. Wierna fanka Ed’a Sheerana i całej jego twórczości. W wolnym czasie poza serialami i muzyką uwielbia też czytać książki. Języka angielskiego nauczyła się sama dzięki serialom i muzyce.


NIKITTA

Serialomaniaczka, której miłość zaczęła się od „Revenge”. Znalazła pasję nie tylko w oglądaniu seriali oraz w angielskim, lecz także w muzyce, pisaniu, rysowaniu i czytaniu. Oprócz tłumaczonych seriali ogląda także: Marvel Agents of S.H.I.E.L.D., Designated Survivor, The Royals, Arrow, The Resident, 9-1-1, Imposters, The Orville, Jessica Jones, The Defenders, Famous in Love, Iron Fist, Lucifer, Riverdale, Six, Dynasty, Titans, Elite, Insatiable, Cloak&Dagger, Krypton.


KASS

Miłośniczka muzyki lat ’80, ’90 jak i współczesnej. Nie pogardzi również dobrą książką, filmem czy serialem, szczególnie w gatunku fantasy czy też detektywistycznym. Jej główne hobby to przede wszystkim grafika komputerowa (szeroko rozumiana), muzyka oraz pisanie książek. To ostatnie stało się jej pasją podczas pierwszego roku studiów filologicznych.


VILLAST

Serialomaniaczka od dzieciństwa. Jeżeli porzuci serial to znaczy, że naprawdę nie da się go oglądać. Zafascynowana Islandią i mitologią nordycką, architekturą i wszystkim, co związane z designem. (Może) kiedyś wyda swoją książkę.


ANIVETH

Osoba, która jest zakochana w Anglii od dziecka. Uwielbia grać w gry komputerowe, czytać książki i oglądać seriale, szczególnie w gatunku horror/thriller.
Marzy o odległych podróżach oraz o przeprowadzce do ukochanego kraju.


MAR MAR

Pozostaje zagadką…


REKRUCI – PRZYSZŁE SKAJTIMY