O NAS

Kim jesteśmy?

Grupa Sky Team Poland została założona 5 kwietnia 2015 roku. Zajmujemy się amatorskim tłumaczeniem seriali, głównie młodzieżowych. Obecnie nasza grupa liczy 9 członków. Jeśli interesują Was nasze sylwetki – niżej znajdziecie kilka słów od każdego z nas.


SKAJTIMY


KARMY

Wierny kibic reprezentacji kraju w piłce ręcznej i siatkówce. Oprócz tłumaczonych seriali ogląda m.in. The Flash, The Walking Dead, Gra o tron, Designated Survivor. W przyszłości planuje powiększyć rodzinę o trzy dorodne koty.


YURIKO

Od zawsze wielka fanka Linkin Park, horrorów i teorii o UFO Języka angielskiego nauczyła się sama, a obecnie studiuje przekład literatury angielskiej, gdyż w niedalekiej przyszłości chce zostać zawodowym tłumaczem. Jej ulubioną pisarką jest Natsuo Kirino. Swoją starość planuje spędzić w angielskim miasteczku Gillingham.


EVER

Jej historia z serialami rozpoczęła się na przestrzeni lat 2009/2010 i trwa po dziś dzień. Na pytanie o ulubiony serial nigdy nie jest w stanie podać konkretnej odpowiedzi, ponieważ ogląda ich zbyt wiele. Wierna fanka Ed’a Sheerana i całej jego twórczości. W wolnym czasie poza serialami i muzyką uwielbia też czytać książki. Języka angielskiego nauczyła się sama dzięki serialom i muzyce.


VILLAST

Serialomaniaczka od dzieciństwa. Jeżeli porzuci serial to znaczy, że naprawdę nie da się go oglądać. Zafascynowana Islandią i mitologią nordycką, architekturą i wszystkim, co związane z designem. (Może) kiedyś wyda swoją książkę.


ANIVETH

Osoba, która jest zakochana w Anglii od dziecka. Uwielbia grać w gry komputerowe, czytać książki i oglądać seriale, szczególnie w gatunku horror/thriller.
Marzy o odległych podróżach oraz o przeprowadzce do ukochanego kraju.


REKRUCI – PRZYSZŁE SKAJTIMY