PLANOWANE

SERIALE

Motherland: For Salem – data premiery – nieznana

Serial usytuowany jest w alternatywnej Ameryce, gdzie czarownice zakończyły swoje prześladowania ponad 300 lat temu, zawierając umowę z rządem, by walczyć o swój kraj. Serial przedstawi nam historię trzech młodych kobiet, które szkolą się w zakresie magii walki. W ich świecie tradycyjne role płci i władzy są odwrócone. Na linii frontu znajduje się znacznie więcej dominujących kobiet walczących ze znanymi nam nadciągającymi zagrożeniami terrorystycznymi, ale w tym przypadku – przy użyciu nadprzyrodzonej broni i taktyki.

Augs – data premiery nieznana

Akcja serialu rozgrywać się będzie w świecie, gdzie społeczeństwo podzielone jest na dwie części – Augs (uprzywilejowaną i mogącą pozwolić sobie na dostęp do wszystkich nowinek technologicznych) oraz Norms (pozbawioną wszelakich praw klasę w zasadzie niewidzialną). Główną bohaterką jest Gennifer Wells z klasy Augs, która zakochuje się w młodym mężczyźnie należącym do Norms.

Bastion – premiera w 2020

Na podstawie „Bastionu” Kinga – Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi – ludzkość umiera. Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym post apokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość.

Y – premiera w 2020

Akcja toczy się w post apokaliptycznym świecie, gdzie z powodu kataklizmu wyginął każdy męski ssak z wyjątkiem jednego samotnego mężczyzny. Nowy porządek świata dyktują kobiety.

Brave New World – premiera w 2020

Na podstawie “Nowego wspaniałego świata” Huxleya – wizja przyszłego społeczeństwa, które osiągnęło stan całkowitego zorganizowania i zrealizowało ideał powszechnej szczęśliwości, jest wizją przerażającą. W roku 2541 obywatele Republiki świata powstają w rezultacie sztucznego zapłodnienia i klonowania. Od niemowlęcia poddawani są wszechstronnemu psychologicznemu i biologicznemu warunkowaniu – po to, by w wieku dojrzałym stać się cząstkami kastowej społeczności, złożonej z pozbawionych wyższych uczuć ludzkich automatów.

The Fanthoms –  data premiery nieznana

Młoda para zostaje wciągnięta w niebezpieczny konflikt między przeciwnymi stronami, które potajemnie ukrywają wiedzę o tajemniczym artefakcie emitującym specjalne moce, mogące odblokować zagadkę „fontanny młodości”. Powszechnie uważa się, że artefakt został umieszczony na Ziemi przez kosmitów.

The Wheel of Time – premiera w 2021

Opowiada historię Moiraine, członkini potężnej, kobiecej organizacji Aes Sedai, która wyrusza w podróż dookoła świata z pięcioma młodymi ludźmi, z których jedna, jak wierzy, może być reinkarnacją osoby mającej możliwość uratowania lub zniszczenia ludzkości.

Halo – premiera w 2021

Na podstawie gry “Halo” na konsolę  Xbox. W XXVI wieku dochodzi do wojny pomiędzy ludźmi i kosmitami, którzy zagrażają Ziemi. Dzielni żołnierze stworzeni do walki muszą zmierzyć się z kosmitami i uratować ludzkość przed zagładą.

Shatter Me / Dotyk Julii – data premiery nieznana

Krótki opis książki – Nikt nie wie, dlaczego dotyk Julii zabija. Bezwzględni przywódcy Komitetu Odnowy chcą wykorzystać moc dziewczyny, aby zawładnąć światem. Julia jednak po raz pierwszy w życiu się buntuje. Zaczyna walczyć, bo u jej boku staje ktoś, kogo kocha. Bestsellerowa powieść, która podbiła serca czytelniczek na cały świecie.

Dotyk Julii trylogia