PLANOWANE

SERIALE

House of Night Series – (oficjalny tytuł serialu nie jest jeszcze znany) – data premiery nieznana

Producenci serialu „Shadowhunters”, Don Carmody i David Cormican pracują nad serialem, który ma być pierwszą adaptacją serii książek „House of Night” (znanych pod polskim tytułem „Dom Nocy”) autorstwa P. C. Cast oraz Kristin Cast.

The 100 spin-off (oficjalny tytuł serialu nie jest jeszcze znany) – data premiery nieznana

Akcja spin-offu ma mieć miejsce na 97 lat przed wydarzeniami z „The 100″. Pilotem serii ma być jeden z finałowych odcinków siódmego sezonu. Scenariuszem zajmie się oczywiście Jason Rothenberg, przedstawiając nam świat tuż przed i krótko po apokalipsie nuklearnej, śledząc losy przetrwańcow żyjących na ziemi w nowym niebezpiecznym dla nich świecie. Będa musieli walczyć o przetrwanie i stworzyć nową, lepsza społeczność z tego co przetrwało.

Augs – data premiery nieznana

Akcja serialu rozgrywać się będzie w świecie, gdzie społeczeństwo podzielone jest na dwie części – Augs (uprzywilejowaną i mogącą pozwolić sobie na dostęp do wszystkich nowinek technologicznych) oraz Norms (pozbawioną wszelakich praw klasę w zasadzie niewidzialną). Główną bohaterką jest Gennifer Wells z klasy Augs, która zakochuje się w młodym mężczyźnie należącym do Norms.

Bastion – premiera w 2020

Na podstawie „Bastionu” Kinga – Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi – ludzkość umiera. Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym post apokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość.

Y – premiera w 2020

Akcja toczy się w post apokaliptycznym świecie, gdzie z powodu kataklizmu wyginął każdy męski ssak z wyjątkiem jednego samotnego mężczyzny. Nowy porządek świata dyktują kobiety.

Brave New World – premiera w 2020

Na podstawie “Nowego wspaniałego świata” Huxleya – wizja przyszłego społeczeństwa, które osiągnęło stan całkowitego zorganizowania i zrealizowało ideał powszechnej szczęśliwości, jest wizją przerażającą. W roku 2541 obywatele Republiki świata powstają w rezultacie sztucznego zapłodnienia i klonowania. Od niemowlęcia poddawani są wszechstronnemu psychologicznemu i biologicznemu warunkowaniu – po to, by w wieku dojrzałym stać się cząstkami kastowej społeczności, złożonej z pozbawionych wyższych uczuć ludzkich automatów.

The Fanthoms –  data premiery nieznana

Młoda para zostaje wciągnięta w niebezpieczny konflikt między przeciwnymi stronami, które potajemnie ukrywają wiedzę o tajemniczym artefakcie emitującym specjalne moce, mogące odblokować zagadkę „fontanny młodości”. Powszechnie uważa się, że artefakt został umieszczony na Ziemi przez kosmitów.

The Wheel of Time – premiera w 2021

Opowiada historię Moiraine, członkini potężnej, kobiecej organizacji Aes Sedai, która wyrusza w podróż dookoła świata z pięcioma młodymi ludźmi, z których jedna, jak wierzy, może być reinkarnacją osoby mającej możliwość uratowania lub zniszczenia ludzkości.

Halo – premiera w 2021

Na podstawie gry “Halo” na konsolę  Xbox. W XXVI wieku dochodzi do wojny pomiędzy ludźmi i kosmitami, którzy zagrażają Ziemi. Dzielni żołnierze stworzeni do walki muszą zmierzyć się z kosmitami i uratować ludzkość przed zagładą.

Shatter Me / Dotyk Julii – data premiery nieznana

Krótki opis książki – Nikt nie wie, dlaczego dotyk Julii zabija. Bezwzględni przywódcy Komitetu Odnowy chcą wykorzystać moc dziewczyny, aby zawładnąć światem. Julia jednak po raz pierwszy w życiu się buntuje. Zaczyna walczyć, bo u jej boku staje ktoś, kogo kocha. Bestsellerowa powieść, która podbiła serca czytelniczek na cały świecie.

Dotyk Julii trylogia