PLANOWANE

SERIALE

Almost Family – data premiery – 2. października 2019

Motherland: For Salem – data premiery – nieznana

Serial usytuowany jest w alternatywnej Ameryce, gdzie czarownice zakończyły swoje prześladowania ponad 300 lat temu, zawierając umowę z rządem, by walczyć o swój kraj. Serial przedstawi nam historię trzech młodych kobiet, które szkolą się w zakresie magii walki. W ich świecie tradycyjne role płci i władzy są odwrócone. Na linii frontu znajduje się znacznie więcej dominujących kobiet walczących ze znanymi nam nadciągającymi zagrożeniami terrorystycznymi, ale w tym przypadku – przy użyciu nadprzyrodzonej broni i taktyki.

Looking for Alaska / Szukając Alaski – data premiery – 18. października 2019

Krótki opis książki – To powieść o myślących i wrażliwych młodych ludziach. Zbuntowanych, szukających intensywnych wrażeń i odpowiedzi na najważniejsze pytania: o miłość, która wywraca świat do góry nogami, o przyjaźń, której doświadcza się na całe życie. Niezapomniana opowieść o odkrywającym życie Milesie zakochanym w szalonej, zbuntowanej Alasce, dzięki której odnalazł Wielkie Być Może – czyli najintensywniejsze i najprawdziwsze doświadczenie rzeczywistości.

Augs – data premiery nieznana

Akcja serialu rozgrywać się będzie w świecie, gdzie społeczeństwo podzielone jest na dwie części – Augs (uprzywilejowaną i mogącą pozwolić sobie na dostęp do wszystkich nowinek technologicznych) oraz Norms (pozbawioną wszelakich praw klasę w zasadzie niewidzialną). Główną bohaterką jest Gennifer Wells z klasy Augs, która zakochuje się w młodym mężczyźnie należącym do Norms.

Shatter Me / Dotyk Julii – data premiery nieznana

Krótki opis książki – Nikt nie wie, dlaczego dotyk Julii zabija. Bezwzględni przywódcy Komitetu Odnowy chcą wykorzystać moc dziewczyny, aby zawładnąć światem. Julia jednak po raz pierwszy w życiu się buntuje. Zaczyna walczyć, bo u jej boku staje ktoś, kogo kocha. Bestsellerowa powieść, która podbiła serca czytelniczek na cały świecie.

Dotyk Julii trylogia